77 درصد ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی نسبت به دریافت کارت اقدام کرده اندحسین توکلی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا اظهار داشت: تا ساعت 19 امروز (پنجشنبه) از تعداد 402 هزار و 430 داوطلب ثبت نام کننده برای چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال 96 تعداد 310 هزار داوطلب نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام کرده اند.
وی گفت: حدود 90 هزار داوطلب ثبت نام کننده برای چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور هنوز نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نکرده اند و این در حالی است که تا ساعت 24 امشب (پنجشنبه) آنان زمان دارند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش خاطرنشان کرد: بنابراین به تمامی داوطلبان توصیه می شود تا پیاین زمان مقرر شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و با درج اطلاعات شناسنامه ای و اطلاعات ثبت نامی نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی خودشان اقدام کنند.
توکلی گفت : برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
وی تصریح کرد: چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز ، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کند.
وی اظهار داشت : با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 4، 5، 6، 7، 10، 11، 12، 13، 14، 15، 18 و 19 (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، سهمیه، نام دستگاه اشتغال، داوطلب بومی، حالت بومی، نوع بومی، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند؛ لازم است حداکثر تا تاریخ 3 شهریور 96 به پایگاه اطلاع رسانی سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.
وی خاطر نشان کرد : نماینده سازمان سنجش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه اول و دوم شهریور صبح از ساعت 8:30 تا 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 18:00 در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.
توکلی در خاتمه یاد آور شد : فرآیند برگزاری آزمون نوبت صبح از ساعت‌ 8:30 صبح و نوبت عصر از ساعت‌ 14:30 بعد از ظهر روز جمعه 3 شهریور 96 است. در ورودی ِحوزه های امتحانی برای آزمون نوبت صبح رأس‌ ساعت‌ 8:00 صبح و برای آزمون نوبت عصر رأس‌ ساعت‌ 14:00 (2 بعدازظهر) بسته خواهد شد.
چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال 96 ؛ صبح و بعد از ظهر روز جمعه سوم شهریورماه 96 در 53 شهرستان و 118 حوزه امتحانی برگزار می شود.
فراهنگ**9187**خبرنگار: حمیدرضا بازگشا*انتشار: مرضیه فاتحیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید