روزمرگی، روحانیت را شرمنده امام زمان(عج) می کندآیت الله سیداحمد علم الهدی روز پنجشنبه در دیدار با مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی شرق کشور افزود: آنچه در عرصه طلبگی مهم است آن است که نباید طلبه بودن خود را فراموش کنیم و در حالی که ادعای سربازی امام زمان(عج) را داریم دچار روزمرگی شویم.
وی ادامه داد: بدترین زمان وقتی است که در کارهای اجرایی دچار روزمرگی شویم در نتیجه حالتی به وجود می آید که فکر کنیم کارمان تمام شده است و به جایی بدهکار نیستیم.
وی اظهار کرد: امکاناتی که اکنون برای تبلیغ معارف اسلامی در اختیار ماست قابل مقایسه با زمان شاه نیست و این امکانات را حتی مرجع تقلید آن زمان نیز نداشت.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: همه خود را مدعی سربازی امام عصر(عج) می دانیم و باید توجه کنیم در عمر خود و در خانه نوکری امام زمان(عج) رضایت آن حضرت را جلب کنیم و تبسم را بر لبان ایشان جاری سازیم.
در این دیدار مدیران و مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان حضور داشتند.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع و فوری به اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
7507/5132
خبرنگار: مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید