تمدید دوباره ثبت نام پذیرش در دوره های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردیحسین توکلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا افزود: مهلت ثبت‌نام متقاضیان پذیرش در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه 1396 که پیش از این تا امروز، 11 شهریورماه تمدید شده بود، با توجه به استقبال متقاضیان، یک بار دیگر تمدید شد.
وی از داوطلبان متقاضی پذیرش در این دوره ها خواست که تا پایان روز 15 شهریورماه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.danjesh.org مراجعه کنند.
توکلی با بیان اینکه تاکنون 58هزار و 91 نفر برای پذیرش در دوره‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی ثبت نام کرده اند، ظرفیت پذیرش در این دوره ها را 181 هزار و 725 نفر اعلام کرد.
وی توضیح داد: پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط انجام می شود.
به گفته مشاور سازمان سنجش عالی سازمان سنجش، با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان باید به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و پرداخت مبلغ 250 هزار ریال (25 هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) اقدام کنند.
فراهنگ **9022**1055
خبرنگار:رقیه نوری *انتشاردهنده: زینب کارگرانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید