آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سوم شهریور برگزار می شودحسین توکلی بعد از ظهر یکشنبه در گفت وگوی با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار کرد: این آزمون در 53 شهرستان مختلف و 117 حوزه امتحانی برای تعداد 402 هزار و 430 نفر که از این تعداد 222 هزار و 736 نفر زن و 179 هزار و 694 نفر مرد هستند برگزار خواهد شد.
وی افزود: فرآیند برگزاری آزمون نوبت صبح از ساعت 30/8 دقیقه و نوبت بعد ازظهر ازساعت 30/14 دقیقه می باشد.
وی گفت: درب حوزه های امتحانی برای آزمون نوبت صبح راس ساعت هشت و برای آزمون نوبت بعد از ظهر راس ساعت 14 بسته خواهد شد. لذا داوطلبان ضرورت دارد که قبل از ساعت های اعلام شده در حوزه امتحانی حاضر باشند.
مشاور عالی سازمان سنجش افزود: هر داوطلب باید پرینت کارت شرکت در آزمون ، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار خود را به همراه داشته باشد.
توکلی گفت: کارت شرکت در آزمون تمامی داوطلبان از روز سه شنبه 31 مردادماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و لذا تمامی داوطلبان باید از سه شنبه 31 مرداد تا ساعت 24 روز پنجشنبه دوم شهریورماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی ضمن مشاهده کارت شرکت در آزمون خود نسبت به دریافت پرینت و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.
فراهنگ**1540**1823
خبرنگار: حمید بحرینیان* انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید